• skrzynia
  • sypialnia

Garderoby sosnowe

Kolekcja mebli sosnowych Cera to meble eleganckie stworzone z myślą o Waszym zadowoleniu z zakupu, atrakcyjne pod względem wyglądu jak i ceny. Charakterystycznym elementem są zdobione wieńce górny i dolny, stylizowane na stare ręcznie wykonywane zawiasy i uchwyty.

Rustykalne garderoby dostępne są w kilku rożnych wariantach, zarówno pod względem budowy, jak i kolorów, możliwość zmiany koloru, rodzaju klamek i zawiasów oraz wymiarów sprawia, że jest to ciekawa propozycja do każdego wnętrza.
Garderoby drewniane to meble wyjątkowo stabilne i trwałe. Wśród Klientów cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To także meble z charakterem, nadające wnętrzu wyjątkowej aury.

Stylizowane na starodawne, garderoby drewniane, wspaniale urozmaicą pomieszczenie, nadadzą mu ciepłego, oryginalnego klimatu. Garderoby zostały zaimpregnowane, dzięki czemu odporne są na wszelkie, szkodliwe warunki atmosferyczne oraz zarysowania.
Pamiętajmy jednak, że należy o nie odpowiednio dbać, tak jak o wszystkie meble z drewna, tylko wtedy służyć nam będą bez szwanku przez wiele lat.

Mamy nadzieje, że wśród naszych produktów znajdą Państwo garderobę dopasowana do swoich indywidualnych potrzeb i gustu.
Garderoba wysyłana jest w całości bez potrzeby montażu.


Drewniana Garderoba GAB 01

Drewniana Garderoba GAB 01

1515.00 zł

zobacz szczególy

Drewniana Garderoba GAB 02

Drewniana Garderoba GAB 02

1636.00 zł

zobacz szczególy

Drewniana Garderoba GAB 03

Drewniana Garderoba GAB 03

788.00 zł

zobacz szczególy

Drewniana Garderoba GAB 04

Drewniana Garderoba GAB 04

2099.00 zł

zobacz szczególy
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski