KOLEKCJA CERA
Kolekcja Cera to meble o niepowtarzalnym stylu, to dzięki nim nasze wnętrze stanie się ciepłe i oryginalne.  Meble rustykalne posiadają naturalny bogaty, przytulny i swojski charakter. To meble, które przypominają nam piękne historyczne lata z wiejskim i tradycyjnym klimacie. Jednak z naszymi meblami możemy zaaranżować w każdym mieszkaniu czy domu. Meble te będą w każdym pomieszaniu twojego domu pięknie wyglądać: w biurze, salonie, pokoju, sypialni, przedpokoju, a nawet w kuchni czy w łazience.

Meble są wykonane w 99 % z litego drewna sosnowego, wykończone woskiem pszczelim.  1%  Wykonane z płyty, HDF są plecy komody jak i dno szuflad. Są to solidne meble, które wytrzymają na wiele lat.

Wszystkie meble z Kolekcji CERA wykonane są z naturalnego i ekologicznego wosku pszczelnego, dzięki której podkreśli słoje drewna, a jego gładka powierzchnia sprawi, że utrzymanie mebla będzie proste i przyjemne.

 

DETALE:

W tej kolekcji zadbaliśmy o najcenniejsze detale tj. ręcznie wykowywane w naszej firmie zawiasy i uchwyty metalowe, drewniane filunki po bokach belki, które sprawiają, że mebel jest bogaty i masywny. Występują również nierówności, gdyż mebel wykonywany jest ręcznie

 

 

Strukturyzacja mebla polega na postarzaniu go. Wszystkie meble są wykonane z litego drewna sosnowego, które posiada twardsze i miększe elementy drewna. Za pomocą specjalnych maszyn z odpowiednimi szczotkami, wyrywane są miękkie elementy drewna, pozostawiając i ujawniając części twardsze. W końcowym efekcie mebla zostają niesymetryczne wgłębienia i otarcia. Mebel strukturyzowany, ma na celu przypomnieć wiejski styl starych chat inaczej styl rustykalny, które kryją w sobie lata historii.

 

 

 

Mebel drewniany po procesie strukturyzacji nada zachwycający kształt i niesamowity jego charakter.

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się styl rustykalny, skandynawski czy glamur. Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu historyczny wygląd. Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.     

                                                                                                                                                                                                                         
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski