• promocja

Garderoby sosnowe

Przedpokój to miejsce, które wielu z nas traktuje nieco po „macoszemu” i nie przywiązuje większej wagi do jego wystroju. Jest to błąd, gdyż to właśnie przedpokój wita naszych gości i od jego wystroju w dużej mierze zależy to, jakie wrażenie zrobi nasze mieszkanie. Dlatego warto poświęcić nieco uwagi wyborowi dobrych mebli do tego pomieszczenia.
Drewniana Garderoba GAB 01

Drewniana Garderoba GAB 01

2310.00 zł

zobacz szczególy

Drewniana Garderoba GAB 02

Drewniana Garderoba GAB 02

2494.00 zł

zobacz szczególy

Drewniana Garderoba GAB 03

Drewniana Garderoba GAB 03

1201.00 zł

zobacz szczególy

Drewniana Garderoba GAB 04

Drewniana Garderoba GAB 04

3200.00 zł

zobacz szczególy

Drewniana Szafka RTV/ Butnik GAB 05

Drewniana Szafka RTV/ Butnik GAB 05

1113.00 zł

zobacz szczególy

JAKIE MEBLE KONIECZNIE POWINNY ZNALEŹĆ SIĘ W PRZEDPOKOJU?

Przedpokój to miejsce w naszym domu, w którym zazwyczaj powierzchnia nie jest zbyt wielka. Przy wyborze mebli do tego pomieszczenia ograniczają nas więc wymiary powierzchni. Tym bardziej powinniśmy dokładnie zaplanować, jakie i ile mebli chcemy w nim ustawić oraz zaplanować ich funkcjonalne ustawienie. W dobrze zorganizowanym przedpokoju nie powinno zabraknąć lustra, szafki lub skrzyni na obuwie, szafy lub garderoby oraz taboretu lub ławeczki do zakładania butów. Taki niezbędny zestaw mebli możesz znaleźć w naszej ofercie mebli z litego drewna sosnowego.

SZAFA LUB GARDEROBA DREWNIANA

Jednym z podstawowych mebli w przedpokoju jest szafa lub garderoba. Wybierając szafę lub garderobę na ubrania do małego przedpokoju, warto zdecydować się na meble drewniane na zamówienie. Pozwoli to na dobranie takich jej wymiarów, by bez problemu zmieściły się ona w naszym przedpokoju. Decydując się na garderobę drewnianą na wymiar mamy także możliwość jej wykonania w dokładnie takim kolorze, jaki pasuje do koncepcji wystroju wnętrza. W naszej ofercie posiadamy duży wybór kolorów, z których jesteśmy w stanie wykonać poszczególne meble.

MIEJSCE DO PRZECHOWYWANIA OBUWIA

Jeśli w przedpokoju nie planujemy osobnej szafki na buty, miejsce na obuwie powinno znaleźć się w garderobie. Mogą to być półki, pozwalające na przechowywanie butów w kilku rzędach, lub dość płytkie i pochylone półki – sprawdzą się, jeśli nie brakuje nam przestrzeni. W pobliżu przyda się też szafka drewniana na pojemnik z akcesoriami do pielęgnacji obuwia. Dobrym rozwiązaniem jest też drewniana skrzynia, którą można wykorzystać zarówno na buty lub inne przedmioty podręczne. Skrzynię można również zaplanować jako siedzisko do zakładania butów albo, jeśli mamy więcej przestrzeni, proponujemy drewnianą ławeczkę lub taboret.

LUSTRO DREWNIANE DO GARDEROBY

Lustro drewniane jest w przedpokoju absolutnie niezbędne. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest wykorzystanie do tego części drzwi szafy lub garderoby. Duża powierzchnia lustrzana nie tylko będzie praktyczna, ale też optycznie powiększy pomieszczenie, jak również można się w niej po prostu przejrzeć sprawdzając swój wygląd przed wyjściem.

Rustykalne garderoby dostępne są w kilku rożnych wariantach. Zarówno pod względem budowy, jak i kolorów. Możliwość zmiany koloru, rodzaju klamek i zawiasów oraz wymiarów sprawiają, że jest to ciekawa propozycja do każdego wnętrza. Garderoby drewniane to meble wyjątkowo stabilne i trwałe. Wśród Klientów cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To także meble z charakterem, nadające wnętrzu wyjątkowej aury.

Stylizowane na starodawne, garderoby drewniane, wspaniale urozmaicą pomieszczenie, nadadzą mu ciepłego, oryginalnego klimatu. Garderoby zostały zaimpregnowane, dzięki czemu odporne są na wszelkie, szkodliwe warunki atmosferyczne oraz zarysowania. Pamiętajmy jednak, że należy o nie odpowiednio dbać, tak jak o wszystkie meble z litego drewna. Wówczas wtedy służyć nam będą bez szwanku przez wiele lat.
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski